Zwroty

Konsument, który zawarł umowę na odległość ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny. Jest ono jednak ograniczone w czasie i przysługuje przez 14 dni. Termin ten liczy się od dnia dostarczenia towaru do pisemnego zadeklarowania chęci zwrotu. Towar należy odesłać w ciągu następnych 14 dni. Zwrot środków powinien nastąpić w tym samym czasie, jednak może być wstrzymany do czasu dostarczenia sprzedającemu zwracanego przedmiotu.

Prawo do odstąpienia w ciągu 14 dni od umowy kupna towaru przysługuje wyłącznie kupującym, będącym konsumentami.

 

PROCEDURA ZWROTU

1. Pobierz i wypełnij drukowanymi literami nasz formularz zwrotu.

2. Skan/czytelne zdjęcie wypełnionego formularza wyślij emailem na sklep@wielkiszczupak.pl z tytułem FORMULARZ ZWROTU

3. Towar wraz z załączonym formularzem oraz oryginalnym dowodem zakupu (w postaci paragonu lub faktury VAT) odeślij na własny koszt na adres:

CELMAN A.K.C.K. MANULIK S.C.

ul. Chwaszczyńska 170C

81-571 Gdynia

tel. kontaktowy 882-076-871

 

4. Wysyłany do zwrotu towar nie powinien nosić żadnych śladów użytkowania, zabrudzeń, być w oryginalnym opakowaniu i pozbawiony niepożądanych zapachów.

5. Oklejenie oryginalnego opakowania taśmą i/lub etykietami powoduje jego uszkodzenie, pomniejszając wartość towaru. Wyklucza to zatem możliwość zwrotu pełnej kwoty zapłaconej za nowy towaru bez wad, dlatego sugerujemy zabezpieczenie go przed wysyłką dodatkowym opakowaniem.

6. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia produktu i/bądź oryginalnego opakowania, zwrócona może zostać jedynie kwota adekwatna do aktualnej wartości towaru wynikającej z jego stanu.

7. Zwrot pieniędzy nastąpi w ciągu 14 dni od odnia otrzymania paczki i zostanie przekazany na podane w formularzu konto.

8. Przesyłki wysyłane za pobraniem nie są odbierane.

9. Koszt odesłania towaru do przedsiębiorcy w sytuacji odstąpienia od umowy zawartej na odległość ponosi konsument

Spełnienie powyższych warunków jest konieczne aby zwrot towaru był możliwy.

pixel