Silniki

( ilość produktów: 2 )


W naszej ofercie znaleźć można silniki elektryczne do łodzi m.in firmy NINGBO NERAUS SPORTS & LEISURE ARTICLES CO., LTD. Jest to najwyższej jakości sprzęt znanych i cenionych producentów. Przeznaczone są do napędzania lekkich łodzi, pontonów lub pozostałych jednostek pływających.


Nowoczesne rozwiązania oraz wysoka jakość materiałów jest gwarancją, że silnik ten posłuży przez lata. Inteligentne a zarazem łatwe w obsłudze urządzenie zostało wyposażone w diody, które informują o niskim stanie naładowanego akumulatora. Dzięki temu będziesz miał pewność, że nie zostaniesz uwięziony na środku jeziora.
Odpowiednie modele naszych silników przeznaczone są do wód słodkich i zasolonych, wyposażony w 5 biegów do przodu i 3 do tyłu sprawi, że nie będziemy mieli problemu z manewrowaniem naszej łódki lub pontonu.

Szeroka i różnorodna oferta silników, jaką znajdą Państwo w naszym asortymencie sprawia, że wybór najbardziej dopasowanego do potrzeb klienta oraz gabarytów jego łodzi nie jest żadnym problemem.

 

pixel