Stanowiska Karpiowe

( ilość produktów: 1 )

Profesjonalne stanowiska karpiowe to wysokiej klasy, niedrogi sprzęt przeznaczony dla profesjonalnych i początkujących adeptów wędkarstwa.


Nasze stanowiska przeznaczone są do mocowania 3 wędzisk jednocześnie, wyposażone w teleskopowe, wysuwane nóżki, co umożliwia ustawienia naszego stanowiska na każdej powierzchni (nierówności). Uniwersalny stojak przez wiele lat posłuży każdemu wędkarzowi jako stabilny i niezawodny statyw. Do zestawu dołączony jest pokrowiec, dzięki któremu będziesz mógł łatwiej transportować oraz uchronić Twój sprzęt przez uszkodzeniami zewnętrznymi.
W ofercie posiadamy modele wykonany jest z oxydowanego aluminium, posiadające ruchomą głowicę oraz hak pod głowicą. Jest to o połowę tańsza wersja słynnej Anacondy Quick Pod, dostępny już teraz na każdą kieszeń.


Poszczególne modele można wyposażyć dodatkowo w sygnalizatory brań oraz swingery. Cały asortyment dostępny jest w naszym sklepie. A jeśli chcesz sprawić fantastyczny prezent bliskiej osobie wybierz profesjonalny ZESTAW (stanowisko karpiowe+ sygnalizatory+swingery).

pixel