Woblery

( ilość produktów: 1 )


Z pewnością każdy kto wędkuje przyzna, iż najważniejsze jest to aby połów się udał. Tutaj znaczną większość sukcesu stanowi zaś odpowiednio dobrana przynęta. Na pewno te, które wyglądają najbardziej realnie, dają największą szansę na złapanie wspaniałego okazu. Taką przynętą z pewnością są woblery.


Nasze woblery idealnie imitują ruch żywej ryby, dlatego też jest to przynęta doskonała nawet na większe drapieżniki. Ich bardzo dobre wykonanie powoduje, że wyglądają praktycznie jak żywe ryby, posiadają oczy 3D oraz zbliżoną kolorem oraz teksturą skórę. Te cechy sprawią, że znacznie zwiększą się szanse na sukces naszych połowów. Dodatkowo, korpus przynęty składa się z 6 elementów połączonych ze sobą za pomocą wytrzymałej taśmy. Dzięki temu ruch woblera jest dynamiczny i zbliżony do ruchu prawdziwej rybki. Przynęty posiadają niklowane haczyki.


Dostępna oferta obejmuje bardzo wiele modeli i wielkości. Dzięki temu każdy bez trudu wyszuka przynęty, które mu najbardziej przypadną do gustu i zagwarantują mu satysfakcjonujące połowy. 

pixel