Baofeng

( ilość produktów: 4 )

Radiotelefony firmy Baofeng to urządzenia wysokiej jakości, wykonane z trwałych materiałów, dostępne za niewielką cenę. Świetnie sprawdzają się w sytuacjach gdy nie mamy zasięgu GSM, a musimy błyskawiczne skontaktować się z daną osobą. Są również przeznaczone do pracy w ekstremalnych warunkach. Dzięki niezwykłej odporności na temperatury, bez problemu możemy ich używać zimą, latem, w przestrzeniach otwartych i zamkniętych.

Nasz sklep posiada szeroki zakres urządzeń: od bardzo prostych, niewielkich modeli nadających na jednym paśmie częstotliwości (UHF 400.00 – 470.00 MHz), o pojemności 16 kanałów, wyposażone w latarkę, inteligentną ładowarkę, (np. model BF - 888S i jego ulepszona wersja BF - A5).
Kolejnymi już bardziej zaawansowanymi modelami są odporne na wodę i kurz, wyposażonymi w monitor i klawiaturę wersje m. in. Baofeng UV–6AR , BF-A58. Nowsze modele posiadają dwa zakresy częstotliwości (130.00 – 176.00 MHz oraz 400.00 – 520.00 MHz), wzmocnioną, dłuższą antenę, dzięki której lepiej przesyła sygnał i fale radiowe. Posiadają podświetlany monitor oraz latarkę LCD.

Baofengi dostępne w naszym sklepie to szeroki zakres urządzeń przeznaczonych dla wymagających jak również początkujący użytkowników.

 

 

 pixel